Dlaczego Xbox Game Pass jest aż tak dobry

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się przeglądać te same stare gry? Jeśli Twoja kolekcja staje się nieświeża, Xbox Game Pass to Twój przyjaciel. Zyskaj ponad sto gier w zasięgu ręki, gotowych do gry, kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota! A co więcej, Xbox Game Pass ma właśnie kilka naprawdę dużych nowości.

12 marca Microsoft dodał 20 klasycznych tytułów Bethesdy do listy Games Pass. To wielka sprawa, ponieważ Bethesda jest jednym z najlepszych producentów gier. Ukochane, doceniane przez krytyków gry takie jak Doom, Wolfenstein, mnóstwo gier z serii Elder Scroll (w tym Skyrim) – wszystkie one są teraz zawarte w Xbox Game Pass. Tak, proszę.

I jeszcze wiadomość o EA Play. W listopadzie EA Play ogłosiło, że wszystkie ich gry będą dostępne w ramach Xbox Game Pass, ale tylko na konsolach. Gracze PC wszędzie może cieszyć się jednak, ponieważ EA Play jest teraz zawarte w Xbox Game Pass dla PC też! Mówimy Brzmi dobrze? W takim razie cofnijmy się trochę. Oto informacje od https://techpolska.pl/o wszystkim, co dotyczy Xbox Game Pass.

Czym jest Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass to usługa abonamentowa dla konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S. Wystarczy, że będziesz płacić miesięczny abonament, a otrzymasz nieograniczony dostęp do imponującego katalogu gier. Graj w nie tak często jak chcesz i tak długo jak chcesz. Innymi słowy, to Netflix dla graczy. Odłóż więc pilota, podnieś kontroler i przygotuj się na gaming binge.

Możesz pobierać i grać w takie hity jak Halo 4: Guardians czy Sunset Overdrive, a także w niektóre najlepsze tytuły z konsoli Xbox 360 (dzięki przydatnej funkcji zwanej wsteczną kompatybilnością). Microsoft co miesiąc dodaje nowe gry, więc jeśli nie znajdziesz swojej ulubionej na 300-osobowej liście, to być może jest ona tuż za rogiem.

Co więcej, Game Pass pozwala pobrać i grać w nowe gry (takie jak Crackdown 3) w dniu ich premiery – bez dodatkowych kosztów.

Jeśli jednak wolisz grać na komputerze, Xbox Game Pass na PC również cię nie zawiedzie. Uzyskaj dostęp do ponad stu fantastycznych gier (w tym wspomnianych tytułów EA Play) za jedną miesięczną opłatę.

Czy obejmuje ona usługę Xbox Live Gold?

Xbox Game Pass to usługa inna niż członkostwo Xbox Live Gold. Jeśli więc chcesz korzystać z trybu wieloosobowego online w którymkolwiek z tytułów pobranych za pomocą Game Pass, musisz wykupić członkostwo Xbox Live Gold. Niektóre gry wymagają również członkostwa Xbox Live Gold, zanim będziesz mógł je pobrać na swoją konsolę.

Na szczęście Xbox połączył Xbox Live Gold i Games Pass (oraz wiele więcej) w jeden abonament… Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj https://techpolska.pl/najlepsze-gry-kooperacyjne-w-xbox-game-pass-top-10-tytulow-dla-2-graczy/.

Czym jest Xbox Game Pass Ultimate?

Podoba ci się Games Pass, ale uwielbiasz grać online? Wtedy możesz być na zwycięzcę z Xbox Game Pass Ultimate. Zawiera on Xbox Game Pass, Xbox Game Pass na PC i Xbox Live Gold w jednej, niskiej cenie miesięcznej. Nie ma więc potrzeby borykania się z wieloma abonamentami.

Dodatkowo będziesz mógł pobrać i korzystać z aplikacji mobilnej Xbox Game Pass. Można ustawić powiadomienia o nowych grach, uzyskać najnowsze wiadomości Xbox i grać w mnóstwo różnych gier na telefonie lub tablecie z systemem Android z chmury.

Jak zdobyć Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate?

Aby uzyskać zwykły lub ostateczny Xbox Game Pass, wystarczy zapisać się na subskrypcję. Jest ona dostępna u wielu różnych sprzedawców (jak my). Ale możesz też zapisać się bezpośrednio z poziomu swojej konsoli. Wystarczy wejść na Xbox Store, wyszukać Game Pass i postępować zgodnie z instrukcjami online.

Gdy już się zapiszesz, zobaczysz zakładkę Game Pass w desce rozdzielczej konsoli, pod warunkiem, że zaktualizowałeś system operacyjny (OS). Możesz użyć tej zakładki, aby znaleźć i pobrać gry bez konieczności wchodzenia za każdym razem do Sklepu. Jeśli nie zaktualizowałeś systemu operacyjnego, możesz znaleźć Game Pass w kanale Ostatnio dodane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here