Co to jest auto detailing?

0
524

Dla każdego mężczyzny jego samochód jest bardzo ważnym elementem w życiu. Chce, aby służyło mu jak najdłużej i jak najlepiej się prezentowało. To w pełni zrozumiałe. Sposób na zadbanie o samochód jest wiele. Jednak auto, które jest użytkowane, szybko się brudzi i niszczy. Dzień po dniu zarówno wnętrze, jak i karoseria tracą swój pierwotny blask. Jest jednak sposób na poprawę tego stanu. Chcesz wiedzieć jak przywrócić blask Twojego samochodu? Zapraszam do lektury.

Przywróć blask swojego samochodu

Do utrzymania samochodu w doskonałym stanie nie wystarczy regularne odwiedzanie myjni samochodowej. W dużym uproszeniu myjnia zmywa tylko brud zewnętrzny, reszt wciąż się nawarstwia na karoserii. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenia samochodowego SPA, czyli usługa auto detailingu. Czym jest ta usługa i co wchodzi w jej skład? W dużym uproszczeniu jest to zestaw czynności, które sprawią, że nasz samochód będzie czysty. Auto detailing to również renowacja zniszczonego i uszkodzonego lakieru. Pełną ofertę znajdziecie na stronie https://www.carstyling-lublin.pl/.

Podstawowe zabiegi auto detailing

Detailing obejmuje wiele etapów. Postaramy się przedstawić pokrótce najważniejsze z nich. Pierwszym etapem jest wstępne mycie nadwozia. Celem tego zabiegu jest usunięcie brudu powierzchniowego. Drugim krokiem jest demontaż kół. Pozwala to zarówno dokładnie umyć koła, jak i daje dostęp do czyszczenia nadkoli. Kolejnym etapem jest dokładne mycie nadwozia oraz usuwanie niedoskonałości lakieru. Kolejnym krokiem jest usuwanie rys z kloszy lamp, wyczyszczenie wydechu czy też mycie komory silnika. Na koniec usuwane są różnego rodzaju mikrorysy i samochód jest przygotowywany do nałożenia wosku. Jeżeli chcemy, aby nasz lakier wyglądał jak najdłużej jak nowy, warto jest nałożyć powłokę ceramiczną, która będzie go skutecznie chroniła. Oczywiście również czyszczone są elementy jak szyby, lusterka itp. Zakres prac jest bardzo umowny i wszystko zależy od naszych oczekiwań. Jedno jest pewne, specjaliści od auto detailingu będą w stanie odmienić nasz samochód całkowicie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here