Co zrobić, aby dostać 30 tysięcy złotych kredytu? Sprawdź, jakie są warunki

0
974

Kredyty gotówkowe to popularne produkty bankowe, które ratują naszą sytuację, gdy potrzebujemy pieniędzy, a nie mamy skąd wziąć gotówki. Pół biedy, gdy kwota, którą chcemy uzyskać, ale gorzej jest, gdy mamy większe potrzeby. Kredyt, 30 tysięcy – jak i gdzie starać się o taką pożyczkę?

Kredyt, 30 tysięcy, pilnie poszukiwana oferta. Co robić?

Kredyt gotówkowy może otrzymać każdy, kto ma ukończone 18 lat i posiada zdolność kredytową, czyli ma możliwość spłaty kredytu w terminie określonym w umowie. Bank dokonuje analizy kredytowej, a dzieli ją na dwie części – ilościową i jakościową. Pierwsza część dotyczy sytuacji finansowej osoby, która stara się o kredyt – sprawdza się dochody, miesięczne koszty utrzymania oraz obecne zadłużenie. Bank bierze pod uwagę także następujące cechy – wiek, stan cywilny, liczba osób na utrzymaniu, status mieszkaniowy, wykształcenie, staż pracy, wykonywany zawód i zajmowane stanowisko oraz naszą historię kredytową. Ważne jest by historia kredytowa była jest dobra, a jest taka, gdy wszystkie kredyty i inne zobowiązania spłacamy w terminie – by to sprawdzić, bank pobierze raport z BIK, żeby sprawdzić, jakie mamy zobowiązania i jak wygląda nasza historia kredytowa.

Kredyt 30 tysięcy złotych – jak znaleźć najtańszą pożyczkę?

30 tys. zł kredytu to już niemała kwota, którą najczęściej spłaca się przez kilka lat. W związku z tym trzeba znaleźć najtańszą opcję, a gdy to już zrobimy, musimy wnioskować o kredyt 30 tysięcy złotych.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy musimy przedstawić kilka dokumentów, a najważniejszym z nich jest dowód osobisty. Bank zazwyczaj prosi także o zaświadczenie o dochodach, które będzie podstawą do oceny zdolności kredytowej. Może też poprosić o dodatkowe potwierdzenie dochodów, np. wyciągi z konta bankowego z ostatnich trzech miesięcy. Nie będzie takiej potrzeby, jeśli mamy w danym banku konto, na które wpływa nasze wynagrodzenie. Obecnie banki proponują szybkie kredyty gotówkowe dla klientów, którzy mają dobrą historię kredytową. Formalności są mało skomplikowane, a ich załatwienie trwa krótko. Bank nawet nie prosi o dowód osobisty, gdy jesteśmy jego klientem, gdyż najpewniej ma go już w systemie. Ponieważ nasze dochody wpływają na rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy, bank wie, ile zarabiamy i jaką mamy płynność finansową. Jeśli już kiedyś mieliśmy kredyt w tym banku i szybko go spłaciliśmy, jesteśmy klientem godnym zaufania i procedury kredytowe są uproszczone. Wniosek wypełnimy przez telefon w czasie rozmowy z pracownikiem banku i szybko otrzymamy odpowiedź, czasami zajmie to tylko kilka minut. W chwili zapadnięcia decyzji kredytowej pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji i możemy z nich korzystać. Spłatę kredytu 30 tysięcy złotych można rozłożyć nawet na 12 lat, by miesięczna rata nie była zbyt obciążająca.

Kredyt 30 tysięcy złotych możemy uzyskać jedynie wtedy, gdy mamy dobrą historię i zdolność kredytową, a ponadto mamy konto w banku, w którym wnioskujemy o pożyczkę.

Więcej informacji tutaj: https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty/nest-gotowka-na-klik

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here