Fortissio Opinie 2023: Recenzje i Oceny Prawdziwych Użytkowników

0
300

Broker Fortissio jest jednym z najpopularniejszych na polskim rynku. Co warto o nim wiedzieć?

Broker Fortissio jest jednym z najpopularniejszych na polskim rynku. Wielu inwestorów zastanawia się, dlaczego warto założyć konto na tej platformie handlowej. Postanowiliśmy to sprawdzić.

W naszej recenzji Fortissio skupiliśmy się na opiniach prawdziwych użytkowników. Porównaliśmy komentarze z informacjami dostępnymi na oficjalnej stronie internetowej brokera. Przeanalizowaliśmy także negatywne recenzje.

Czy chcesz dowiedzieć się, co ustaliliśmy? Jeśli twoja odpowiedź jest twierdząca, czytaj dalej. Sprawdź nasze wnioski. Dzięki nam ocenisz, czy Fortissio opinie są prawdziwe.

Najważniejsze informacje o brokerze Fortissio

Naszą recenzję brokera Fortissio rozpoczynamy od przedstawienia najważniejszych informacji dotyczących oferty i funkcjonalności platformy. 

Oto co warto wiedzieć:

 • platforma handlowa Fortissio oferuje profesjonalne wsparcie obsługi klienta, działające 5 dni w tygodniu;
 • platforma handlowa Fortissio jest dostępna w wersji przeglądarkowej na urządzenia stacjonarne oraz na urządzenia mobilne;
 • wszystkie transakcja są realizowane w błyskawicznym tempie;
 • każdy użytkownik utrzymuje codzienne powiadomienia dotyczące najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych, gospodarczych i ekonomicznych;
 • klienci mają dostęp do platformy i swoich aktywów w każdym momencie;
 • użytkownicy otrzymują dostęp do narzędzi analitycznych i technicznych;
 • broker Fortissio jest legalny, regulowany i działający zgodnie z europejskim prawem;
 • pieniądze inwestorów są przechowywane na oddzielnych kontach, dzięki czemu nie mieszają się z funduszami firmowymi;
 • broker Fortissio działa w ramach Greckiej Komisji Rynku Kapitałowego;
 • oficjalna strona internetowa jest zabezpieczona przez SSL;
 • oferta zawiera ponad 230 instrumentów finansowych (są to kontrakty CFD na akcje, kryptowaluty, indeksy, waluty, towary, ETFy, syntetyczne instrumenty pochodne);
 • wśród profesjonalnych narzędzi handlowych znajdziesz Autochartist, kalendarz ekonomiczny, wykresy, wiadomości rynkowe usługi powiadomień SMS;
 • broker Fortissio oferuje kilka metod płatności, włącznie z możliwością realizacji przelewu ekspresowego (przelew bankowy, karta kredytowa, karta debetowa, e-portfele);
 • platforma Fortissio jest bezpieczna, legalna i regulowana.

Pełna oferta przedstawia się wyjątkowo atrakcyjnie. Skierowano ją i dostosowano do początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych inwestorów. Każdy handlowiec znajdzie tu odpowiednie narzędzia i wsparcia profesjonalistów.

W kolejnych sekcjach omówimy wybrane cechy Fortissio.

Czym jest narzędzie handlowe Autochartist?

Autochartist to duma twórców platformy brokerskiej Fortissio. Jest jednym z najpopularniejszych narzędzi handlowych na całym świecie. Służy do przeprowadzania analizy technicznej.

Zadaniem Autochartist jest skanowanie, analizowanie i wyróżnianie możliwości handlowych na rynkach finansowych. Narzędzie filtruje ogromne ilości danych, przetwarza zdobyte informacje, identyfikuje wzorce wykresów. Może przewidywać kolejne ruchy cen. Dzięki temu dowiesz się, w co najlepiej zainwestować.

Każdy zarejestrowany użytkownik platformy Fortissio może skorzystać z narzędzia Autochartist. Narzędzie pomaga oszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na samodzielne, ręczne i czasochłonne analizy.

Rodzaje kont użytkowników Fortissio

Rodzaje kont użytkowników FortissioWarto dodać, że użytkownicy brokera Fortissio mogą wybrać jedno z 11 rodzajów kont. Każde z nich różni się ofertą dla inwestora, wymaganą kwotą depozytu, zniżką czy rolloverem.

Typy rachunków są dostosowane do możliwości finansowych, wiedzy, doświadczenia oraz apetytu na ryzyko handlowców Fortissio.

W tym miejscu warto także zauważyć, że nowi użytkownicy mogą skorzystać z 5 pozycji początkowych w celach edukacyjnych. 

To wersja demonstracyjna możliwości platformy handlowej. Dzięki niej, nie stracisz żadnych pieniędzy. Jeśli uda ci się zarobić środki podczas którejś z 5 pozycji, wygrana kwota zasili twoje prawdziwe konto depozytowe.

Bankowość i płatności na platformie Fortissio

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z platformy handlowej dla wszystkich użytkowników Fortissio, broker oferuje najpopularniejsze metody płatności. Inwestorzy mogą wpłacać i wypłacać środki finansowe za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, przelewu bankowego i e-portfeli.

Przed wybraniem jednej z tych opcji, powinieneś pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Metoda, którą wybierzesz przy wpłacie pierwszego depozytu, zostanie użyta także przy zleceniu wypłaty. Co to oznacza? Na przykład to, że czas realizacji zlecenie płatności będzie zależeć od użytej metody. 

Żądania wypłaty są przetwarzane w ciągu 1 dnia roboczego.

Sprawdźmy, czym charakteryzuje się każda z metod płatności na platformie handlowej Fortissio.

Karty debetowe i karty kredytowe

Płacąc kartą kredytową lub debetową będziesz musiał udowodnić, że ta należy do ciebie. W tym celu zostaniesz poproszony o przesłanie dowodu posiadania karty.

Prześlij wysokiej jakości skan lub zdjęcie obu stron karty płatniczej z widocznymi wszystkimi danymi. 

Przelewy bankowe

Płatność za pomocą przelewu bankowego trwa najdłużej, bo aż kilka dni roboczych (zazwyczaj 4). Po otrzymaniu środków i zaksięgowaniu ich na koncie, otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o realizacji.

E-portfele

Płatność za pomocą e-portfela wymaga również dodatkowej weryfikacji. Będziesz musiał udowodnić pochodzenie zgromadzonych środków.

Chcesz dowiedzieć się, kto obsługuje płatności na platformie handlowej Fortissio? Oto lista dostawców: VISA Secure, Mastercard SecureCode, maestro, SOFORT, ecoPayz, MyBank, Skrill, RAPID, NETELLER, Przelewy24, Bank Transfer, PayPal, GPay.

Co to jest Fast Bank Transfer i 3DS2?

Broker Fortissio oferuje szybki przelew bankowy, czyli Fast Bank Transfer. Taka możliwość jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy, korzystających z przeglądarki internetowej (opcja nie działa na aplikacji mobilnej). Na stronie internetowej znajdzie opcję wykonania szybkiego przelewu bankowego.

3DS2 służy do cyfrowego potwierdzania tożsamości podczas płatności. Wymaga podania, na przykład hasła lub pinu. Dzięki temu platforma handlowa ma pewność, że to właściciel środków dokonuje wpłaty lub wypłaty środków i że jego finanse są bezpieczne oraz chronione.

Oficjalna strona internetowa Fortissio

Podczas pisania recenzji brokera Fortissio, postanowiliśmy omówić wygląd i funkcje oficjalnej strony internetowej. 

Witryna jest bardzo czytelna i intuicyjna. Stonowane kolory (odcienie szarości i niebieskiego) doskonale współgrają z charakterem strony i podkreślają profesjonalizm. 

Na pierwszym planie widzimy najważniejsze cechy platformy handlowej Fortissio. Jeśli chcemy je zweryfikować, wystarczy przejść do jednej z zakładek, które znajdziemy na samej górze.

Z łatwością założymy konto użytkownika oraz skontaktujemy się z obsługą klienta. W tym celu wystarczy wypełnić dedykowane formularze: rejestracyjny lub kontaktowy.

Rejestracja konta nowego użytkownika

Sprawdźmy, jak wygląda proces rejestracji konta nowego użytkownika. Czy to bezpieczne?

Pierwszym krokiem jest wejście na oficjalną stronę internetową Fortissio i kliknięcie w przycisk “Zapisz się”. Otworzysz dedykowany formularz rejestracyjny. Możesz zarejestrować się za pomocą konta Google, konta Facebook lub samodzielnie wpisać potrzebne dane.

Aby dokończyć proces rejestracji, wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, adres e-mail, hasło i kod weryfikacyjny. Przeczytaj dokumenty dotyczące polityki prywatności i zaakceptuj je.

W celu weryfikacji, prześlij aktualny i czytelny skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Gdy broker zweryfikuje twoją tożsamość, konto użytkownika zostanie w pełni aktywowane.

Od tej pory możesz korzystać ze wszystkich możliwości handlowych platformy Fortissio.

Kontakt z działem obsługi klienta

Dział obsługi klienta brokera Fortissio działa 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00 Gmt+2. 

Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania dotyczące handlu, działania platformy, płatności i innych kwestii, wypełnij formularz kontaktowy, napisz wiadomość e-mail, zadzwoń pod jeden ze specjalnych numerów lub napisz w aplikacji WhatsApp.

Dział obsługi klienta Fortissio odpowiada bardzo szybko i wyczerpująco na każdą wiadomość.

Recenzje i oceny użytkowników Fortissio

Recenzje i oceny użytkowników Fortissio

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na założenie konta na platformie handlowej Fortissio, chętnie dzielą się opiniami w internecie. Fora internetowe oraz media społecznościowe są pełne pozytywnych komentarzy. 

Klienci brokera się zadowoleni z profesjonalnej oferty dostosowanej do każdego inwestora, niezależnie od doświadczenia i wiedzy. Każdy trader znajdzie tu wsparcie, olbrzymią porcję wiedzy inwestycyjnej, narzędzia handlowe i wiele możliwości.

Większość opinii ocenia brokera bardzo pozytywnie, ale niektóre komentarze pokazują negatywne nastawienie. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej niepochlebnym komentarzom. Pierwszą rzeczą, która budzi nasze wątpliwości jest brak szczegółowych informacji, dowodów potwierdzających te słowa lub rozwinięcia.

To pozwala nam przypuszczać, że negatywne opinie są efektem nieuczciwego działania konkurencji.

Przed podjęciem decyzji dotyczącej założenia konta użytkownika, powinieneś przeprowadzić własne badania. Sprawdź, czy pojawiły się nowe informacje lub recenzje na temat brokera Fortissio. Spróbuj zweryfikować ich autentyczność. Pamiętaj, że żadna platforma handlowa nie może zagwarantować ci 100% zysków. W każdej chwili możesz stracić zainwestowane pieniądze.

Wnioski z recenzji Fortissio

Handlowcy szukają brokera, który spełni kilka warunków. Musi działać zgodnie z prawem, umożliwiać wiele metod płatności, mieć konkurencyjne narzędzia finansowe i szeroki wybór aktywów. Czy Fortissio ma wszystko, czego potrzebują traderzy? Oczywiście!

Tak jak przypuszczaliśmy, Fortissio to legalny, bezpieczny i regulowany broker. Pozytywne opinie użytkowników na jego temat są prawdziwe. Inwestorzy wybierają platformę, ponieważ ma jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here