pomoc frankowiczom

Kredyt we frankach w wielu przypadkach może okazać się kłopotliwy i stresujący. Jeśli jednak zainteresowane osoby mają kredyt we frankach, istnieją pewne scenariusze, dzięki którym można sobie skutecznie pomóc, namawiając do tego również swoich znajomych. Jednym z korzystniejszych rozwiązań jest bezpłatne przeanalizowanie umowy frankowej i wszystkich dokumentów przez specjalistów. Na tej podstawie można wyciągnąć dla siebie różnorodne korzyści, m.in. obniżenie raty kredytu. Więcej informacji o możliwej pomocy znajdziesz na stronie: https://www.stop-frank.pl/.

Pomoc dla frankowiczów – na czym konkretnie się opiera?

Specjaliści, którzy udzielają profesjonalnej pomocy frankowiczom działają rzetelnie i bardzo sprawnie. Pomoc realizowana jest na wielu różnych płaszczyznach i opiera się na:

  • bezpłatnej analizie dostarczonych dokumentów (pracownicy mają w tym wieloletnie doświadczenie),
  • dokładnym oszacowaniu możliwych korzyści (m.in. znaczne obniżenie raty kredytu lub też wypracowanie nowej umowy ze zdecydowanie niższym oprocentowaniem),
  • możliwości unieważnienia dotychczasowej umowy z bankiem.

Jak widać wyraźnie taka pomoc może przynieść wiele dobrego, a więc frankowicze nie są pozostawieni sami sobie. Zdecydowanie się na fachowe doradztwo oznacza, że znajdzie się wyjście z kryzysowej sytuacji i podreperuje się własny budżet domowy.

Możliwość skorzystania z pomocy zdalnej

Frankowicze mogą skorzystać z pomocy bezpośredniej (w biurze), ale też zdalnej. Co najważniejsze, swoją sytuację należy wtedy bardzo dokładnie opisać, a specjalistom jak najszybciej dostarczyć komplet niezbędnych dokumentów, w tym umowę z bankiem. Bezpłatna (wstępna) analiza umowy sporządzana jest nawet w ciągu jednego dnia roboczego, nie brakuje w niej wyliczeń oraz opinii. Na podstawie dostarczonych analiz klienci podejmują ostateczną decyzję, co do podjęcia dalszych kroków. Klienci dowiedzą się w ten sposób ile mogą zyskać i na co konkretnie liczyć. W ostateczności klienci mogą zdecydować się na złożenie reklamacji w związku z odzyskaniem kosztów ubezpieczenia, na czym zyskają dodatkowe pieniądze. Szybki kontakt w sprawie możliwej współpracy możesz nawiązać przez stronę https://www.stop-frank.pl/kontakt/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here