Portale o nowych technologiach

Śledzisz na bieżąco aktualności z branży IT i nowoczesnych technologii? Szukasz porad albo recenzji sprzętu? Jest kilka portali, które warto przeglądać regularnie – poniżej podpowiadamy, które są warte lektury.

LenovoZone

W serwisie można znaleźć artykuły i przydatne poradniki na tematy związane z szeroko rozumianą nowoczesną technologią. Warto czytać go regularnie, aby znać najważniejsze nowości, być na bieżąco z aktualizacjami oraz premierami nowych urządzeń czy aplikacji. Można też poczytać o innowacyjnych technologiach, które są dopiero w planie.

LenovoZone to również cenna skarbnica porad i możliwość uzyskania wsparcia ze strony fachowców lub skorzystania z forum. Portal może służyć za źródło tekstów, ale większość użytkowników chętnie też wymienia się doświadczeniem i wiedzą, korzystając z różnych kanałów komunikacji. Portal składa się z kilku działów – „Blog”, „Produkty”, „Aplikacje”, „Konkursy” oraz „Forum”, a także cieszącego się dużą popularnością nowego kanału „Wideo”, w którym można znaleźć porady oraz prezentacje produktów marki.

Wejdź na LenovoZone i zobacz, co oferuje serwis: https://lenovozone.pl/

Spider’s Web

Jednym z najpopularniejszych portali na temat nowych technologii jest Spider’s Web. W zasadzie jest to aż 5 serwisów, nad których jakością i merytoryką pracuje ponad 40 osób. Jest to obecnie największy niezależny portal technologiczno-lifestylowy w naszym kraju. Można znaleźć tu newsy, recenzje, felietony, teksty redagowane przez znanych blogerów, porady zakupowe na temat elektroniki. To miejsce popularne wśród miłośników nowych technologii i cyfrowej rozrywki.

Portal Technologiczny

Serwis obejmuje przede wszystkim newsy oraz porady na tematy związane z Internetem, smartfonami, zagadnieniami z zakresu social media itd., ale również motoryzacji i szeroko pojętej gospodarki. Przeczytasz np. o sytuacji ekonomicznej Chin, nowościach w ofercie Samsunga czy Lenovo, a także debiucie nowych samochodów Volvo czy wycofaniu się z rynku europejskiego marki Infiniti. Cenne są też regularnie zamieszczane porady.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here