Umownik

Digitalizacja i postęp są widoczne w praktycznie każdym obszarze życia. Konieczność przystosowania się do nowych warunków nie ominie również przedsiębiorców. Jest to jednak dobra informacja, ponieważ dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dla firm, przedsiębiorcy mogą znacząco przyspieszyć wykonywanie rutynowych czynności i usprawnić administrację w firmie. Bardzo pomocnym rozwiązaniem dla firm jest np. Umownik.

Czym jest Umownik?

Umownik to polska platforma do zawierania umów online. Jest to bardzo kompleksowe narzędzie, które pozwala jednocześnie na tworzenie, negocjację i zawieranie umów przez internet. Jako przedsiębiorca możesz zatem wygenerować treść umowy, negocjować warunki ze swoim kontrahentem oraz ostatecznie zawrzeć umowę. Umownik gwarantuje bezpieczeństwo i umożliwia weryfikację tożsamości obu kontrahentów. Umowa może być podpisana bez tradycyjnego podpisu lub podpisu elektronicznego z Profilu Zaufanego. Co ważne, kontakty wygenerowanie w programie można również wydrukować i podpisać w tradycyjnej formie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców jest również to, że do podpisania umowy w Umowniku nie trzeba posiadać konta na platformie. Podpisanie umowy może być zatem potwierdzone za pośrednictwem wiadomości e-mail ze specjalnym linkiem potwierdzającym.

Dlaczego warto wykorzystać Umownik dla usprawnienia administracji w firmie?

Usprawnienie pracy w firmie powinno być celem każdego przedsiębiorcy. Niezależnie od tego, czy samodzielnie zajmujesz się tworzeniem i podpisywaniem umów, czy jest to zadanie pracowników, powinieneś zainteresować się metodami, które pozwalają na znacznie przyśpieszenie tego procesu. Dzięki Umownikowi oszczędzasz bardzo dużą ilość cennego czasu. Dodatkowo masz dostęp do swoich umów (i możesz tworzyć nowe) w trybie 24/7. Aplikacja pozwala również na wystawienie faktury lub rachunku na podstawie umowy, a także sporządzenie protokołu. Dużą zaletą jest również to, że płacisz jedynie za wygenerowane umowy, ponieważ sama rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zawieranie umów przez internet i podpisywarka dokumentów – Umownik

Jak zatem możesz stworzyć i podpisać umowę w Umowniku? Po założeniu konta możesz wygenerować umowę ze swoimi danymi i przesłać ją do swojego kontrahenta. On z kolei otrzyma umowę na swojego e-maila. Po przejściu do aplikacji Twój kontahent może zdecydować, czy chce założyć konto, czy jednak podpisać umowę bez zakładania konta. Jeśli kontrahent zaakceptuje warunki umowy i podpisze ją, od razu otrzymasz powiadomienie od systemu. Co ważne, istnieje również możliwość negocjacji warunków umowy, o czym również będziesz powiadomiony. Umownik to zatem bardzo praktyczne rozwiązanie dla każdej firmy, która współpracuje z kontrahentami na podstawie umów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here