https://www.laweta-slubice.com.pl/

Wypadek na drodze z naszej albo czyjejś winy, nagła usterka w samochodzie albo pusty bak. Wszystko to może przytrafić się niejednemu kierowcy. Dlatego tak ważne jest, by zawsze mieć rękę na pulsie, jeździć ostrożnie i kontrolować stan naszego auta. Niestety nie zawsze się to udaje. Na takie sytuacje warto mieć w zanadrzu plac B, który pomoże nam zachować spokój, w każdej, nawet z pozoru najgorszej sytuacji.

Wielu ubezpieczycieli oferuje w ramach ubezpieczenia usługi związane z holowaniem pojazdu. Może się więc zdarzyć, że za transport naszego samochodu auto laweta Słubice, nie zapłacimy ani złotówki. Jeśli jednak okaże się, że będziemy musieli pokryć koszty z własnego portfela – nie martwmy się. Koszty wynajmu lawety nie obciążą naszego domowego budżetu, mogą bowiem wynosić w zależności od miejsca i rodzaju transportowanego pojazdu, maksymalnie 200 zł. Jest to więc optymalna cena za komfort, który oferuje pomoc drogowa Słubice.

Wydatki zależą przede wszystkim od miejsca docelowego. Firma działająca na obszarze dużego miasta będzie miała ceny wyższe od swojego odpowiednika w mniejszej miejscowości. Na wysokość rachunku wpłynie również rodzaj obszaru: miejski, wiejski, a także jego rodzaj: samochód osobowy czy dostawczy. Jeśli zostaną nam naliczone dodatkowe koszty związane z kilometrami to nie przejmujmy się. Za jeden przejechany kilometr stawka wyniesie jedynie trochę powyżej złotówki.

Często skorzystanie z usług lawety jest ostatecznością. Możemy przeczytać na stronie laweta 24h Słubice, że zanim zdecydujemy się na holowanie pojazdu przeprowadzona zostanie dokładna analiza usterki, a następnie, jeśli to będzie możliwe, rozwiązanie jej. Może się tak zdarzyć, gdy pomylimy się przy tankowaniu albo gdy zabraknie nam paliwa. Nawet drobne usterki, jak brak naładowania akumulatora mogą zostać przeprowadzone na miejscu. Obniży to koszt całej usługi i pozwoli normalnie dalej podróżować samochodem. Jeśli zaś nie będzie innego wyboru zostaniemy odholowani do zakładu wulkanizacyjnego w przypadku awarii opony czy w inne wskazane przez nas miejsce.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here