3 pomysły na gadżety reklamowe dla firm

0
1745

Prowadzisz własną firmę? Chcąc wyróżnić swoje produkty lub usługi na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów, musisz bardzo się postarać. Najlepszym sposobem na zareklamowanie swojej działalności jest wręczanie klientom i potencjalnym kontrahentom gadżetów reklamowych. Bo powiedzmy sobie szczerze – kto z nas nie lubi dostawać prezentów?

Gadżetem reklamowym nie musi być długopis ani smycz. Postaw na drobiazgi, z których obdarowani będą czynić pożytek, a nie wrzucą ich od razu do szuflady. Mowa o odblaskach z nadrukiem – z jednej strony zwiększą bezpieczeństwo na drodze, z drugiej sprawią, że wręczająca je firma na myśl będzie pozytywnie się kojarzyć.

Wybraliśmy 3 propozycje drobnych upominków, które pomogą Ci zaistnieć w swojej branży.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe takie jak kamizelki to strzał w dziesiątkę. Świadomy uczestnik ruchu drogowego jadąc na rowerze po zmroku chce zwiększyć swoją widoczność na drodze, w czym pomoże mu kamizelka odblaskowa z nadrukiem. Kamizelka nie jest co prawda obowiązkowym wyposażeniem auta, ale z pewnością warto ją mieć pod ręką w kryzysowych sytuacjach.

A może by tak pójść o krok dalej i przygotować gadżety nie tylko dla klientów, ale też ich pociech? Kamizelki odblaskowe dla dzieci i dorosłych, ze względu na dość sporą powierzchnię reklamową skutecznie wypromują Twoją firmę, a być może nawet uratują komuś życie lub zdrowie.

Opaska odblaskowa z nadrukiem

Jeszcze lepszym pomysłem na prezent są gadżety odblaskowe z nadrukiem, takie jak samozaciskowe opaski. Są małe i poręczne, nie zajmują dużo miejsca, dlatego można mieć je zawsze przy sobie. Założenie opaski na ramię trwa zaledwie kilka sekund i jest w stanie zrobić to nawet dziecko. Przygotuj dla swoich klientów gadżety odblaskowe, a przekonasz się, że docenią je bardziej niż materiały reklamowe, takie jak smycz czy długopis.

Gadżety odblaskowe dla dzieci

A może drobne odblaski dla najmłodszych? Wystarczy niewielki gadżet, który odbija światło, aby stać się lepiej widocznym dla innych uczestników ruchu drogowego po zmroku. Wybierz gadżety dla dzieci, takie jak breloki, które klient będzie mógł przypiąć do plecaka swojej pociechy i nie martwić się o jej widoczność na drodze. Co najważniejsze, gadżety odblaskowe tego typu to bardzo tanie gadżety, dzięki czemu na ich zakup nie wydasz fortuny.

Dzisiaj większość firm wręcza współpracującym z nimi ludziom materiały reklamowe. Drobne upominki, takie jak gadżety do auta czy odblaski dla dzieci, służą obdarowanej osobie przez długi czas chroniąc jej życie i zdrowie, jednocześnie sławią dobre imię firmy. I Ty postaw na odblaskowe gadżety reklamowe i wypromuj swoją markę. Tanie odblaski znajdziesz na stronie Odblaski24.com.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here