Husqvarna – części zamienne najwyższej jakości

0
1516

Firma Husqvarna od wielu lat produkuje jedne z najlepszych pilarek na świecie używane zarówno przez zawodowych drwali, w przemyśle drzewnym, jaki i w przydomowych w ogrodach i sadach.  Łatwy dostęp do oryginalnych części i akcesoriów zapewnia szybszy serwis pilarek. Trwały materiał, z którego są wykonane, wpływa na oszczędność pieniędzy w przyszłości, z uwagi na niskie zużycie. Dlatego warto zaopatrzyć się w pilarkę Husqvarna, ponieważ posłuży nam przez długie lata.

Husqvarna – części zamienne dostępne od ręki

Jeżeli chodzi o pilarki Husqvarna, części i akcesoria są dostępne od ręki w większości sklepów i serwisów. Firma ma ponad 300 lat doświadczenia, dzięki czemu elementy pilarek wykonane są z najtrwalszych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoka wydajność sprzętu. W przypadku zawodowych drwali, ważną funkcję pełni prowadnica, której długość powinna być dobrana odpowiednio do mocy i modelu pilarki. Wykonana z wysokiej jakości materiału oraz precyzyjnie dopasowana, umożliwia szybki montaż. Zużywanie najczęściej spowodowane jest niewłaściwą konserwacją. Dlatego co pewien czas należy ją oczyszczać, zapewnić właściwe smarowanie oraz dbać o prawidłowe naprężenie łańcucha. Prowadnica to jeden z najczęściej wymienianych elementów w pilarkach, który z czasem ulega naturalnemu zużyciu.

Łańcuch to kolejny element wymienny w pilarkach Husqvarna. Części, w tym również łańcuch powinien być oryginalnie dopasowany, ponieważ zapewnia to dłuższą żywotność prowadnicy oraz lepszą wydajność cięcia. W ofercie dostępne są  łańcuchy X-CUT, wykonane z wysokiej jakości materiału oraz zaostrzone pod odpowiednim kątem. Zapewniają lepszą wydajność pilarki oraz wolniej ulegają zużyciu. Znakomicie sprawują się podczas ciężkiej, nieprzerywanej pracy, dlatego pilarki Husqvarna są często używane w zakładach przemysłowych. Żeby łańcuch posłużył nam jak najdłużej, należy zadbać o jego smarowanie, odpowiednie naprężenie i ostrzenie. Pilarki Husqvarna posiadają system automatycznego smarowania łańcucha, które zapewnia jego dłuższą żywotność i zapobiega szybkiemu tępieniu.

Husqvarna – części oryginalne prosto od producenta

Jeżeli chodzi o samą firmę Husqvarna, części oryginalne mechanizmu wewnętrznego również są łatwo dostępne. Można łatwo zakupić: kosze sprzęgła, amortyzatory, cewki zapłonowe, cylindry, gaźniki, kartery, koła magnezowe, pompy oleju, rozruszniki, wężyki paliwa, tłoki, uszczelniacze, wały korbowe, uchwyty rozrusznika, itd. Natomiast w ramach serwisowania warto co pewien czas wymieniać filtry paliwa i powietrza, aby zapewnić właściwą pracę pilarki.

Obszerna oferta części zamiennych oraz akcesoriów sprawia, że z pilarek Husqvarna korzystają zarówno zakłady w przemyśle drzewnym, jak i indywidualne osoby.

Chcesz kupić części do pilarki Husqvarna? Zajrzyj do oferty sklepu Barracuda.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here