fachowiec

W domu lub w mieszkaniu często zdarzają nam się większe i mniejsze usterki, które wymagają interwencji kogoś kto zna się na rzeczy. Mamy prawdziwe szczęście jeśli my sami, ktoś z domowników lub bliskich znajomych czy rodziny jest tak zwaną „złotą rączką”. Najczęściej taka pomoc wystarczy, by chociaż czasowo rozwiązać problem i spokojnie poszukać trwalszego rozwiązania. Częstokroć zdarza się też, że chcemy odświeżyć lub odnowić mieszkanie czy dom i wtedy pojawia się pytanie o to, jak znaleźć sprawdzonego fachowca.

Dla osób, które nie mają doświadczenia i znajomości w branży remontowo-budowlanej oraz fachowców wśród bliskich, najlepszym rozwiązaniem może być szukanie sprawdzonych specjalistów, których polecają znajome osoby, korzystające już z ich usług. Fachowcy z polecenia to rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa i dobrze wydanych pieniędzy. Pogawędka z poprzednim zleceniodawcą i możliwość zobaczenia efektów działań, są najlepszą recenzją dla danej osoby. Od kogoś kto miał już styczność z daną ekipą, dowiemy się też dokładnie czy są to osoby godne zaufania, potrafiące współpracować i realizować plany według życzeń klienta, możemy też delikatnie zapytać o koszty i zestawić je z tymi, które fachowiec podaje nam.

Zdarza się jednak i tak, że nikt wśród znajomych i rodziny nie może nam pomóc w znalezieniu odpowiedniego specjalisty, mieszkamy na przykład w innym mieście lub po prostu nikt nie miał na tyle pozytywnych doświadczeń, aby kogoś polecić. Na szczęście wtedy z pomocą przychodzi nam niezastąpiony internet. Opinii na temat firm i specjalistów możemy szukać na portalach społecznościowych, tematycznych forach internetowych czy specjalnie dedykowanych temu portalach.

Warto zajrzeć na przykład na Fixly, gdzie do wyboru mamy różne kategorie związane z remontami, budową, ogrodnictwem, a nawet sprzątaniem. Wybieramy też lokalizację, dodajemy zapytanie i czekamy na odpowiedzi fachowców, którzy skontaktują się z nami w maksymalnie 24 godziny. Na prawdę, nie warto ryzykować i zlecać prace anonimowym specjalistom, kiedy sprawdzony przez innych użytkowników i dobry fachowiec z fixly.pl, może być do naszych usług.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here