program do faktur online

Każdy przedsiębiorca wie, jak nerwowy jest koniec miesiąca, gdy należy dostarczyć dokumenty firmowe do naszej księgowej, aby mogły one zostać rozliczone, a przedsiębiorca mógł zapłacić należyte podatki. Można tego uniknąć dzięki innowacyjnemu narzędziu, które udostępniane jest przedsiębiorcom i ich biurom rachunkowym. Głównym celem jest usprawnienie obiegu dokumentów pomiędzy przedsiębiorcą, a księgowym, który zajmuje się całą dokumentacją firmową. W jaki sposób?

Wystarczy telefon i dostęp do internetu

Taxon to narzędzie przeznaczone dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy cenią swój czas i nie chcą go tracić na zbędne formalności. Bez nerwów, stresu i gorączkowych poszukiwań zaległych faktur. Cały proces jest prosty i zamyka się w kilku prostych krokach. Wszystko odbywa się za pomocą aplikacji w telefonie.

Przedsiębiorca wystawia fakturę swojemu klientowi przy pomocy aplikacji. Następnie zostaje ona automatycznie wysłana do systemu księgowego, z którego korzysta biuro rachunkowe. Faktura zostaje zaksięgowana, a doradca sporządza deklarację i wysyła w imieniu przedsiębiorcy do urzędu, który otrzymuje na swoją aplikację wyniki miesięczne odnośnie podatku PIT, VAT czy opłat należnych ZUS w celu uregulowania płatności.

Proste rozwiązanie, z którego skorzystają obie strony – przedsiębiorca i biuro rachunkowe. Księgowość dostaje na czas dokumenty, a klient oszczędza czas i przechowywanie całej dokumentacji księgowej w formie papierowej.

Co jeszcze zyskasz dzięki aplikacji Taxon?

Jesteś w stałym kontakcie z księgowością. Zaletą aplikacji są porady księgowe online. Możesz z poziomu aplikacji Taxon skontaktować się ze swoim księgowym. Funkcja czatu, która dostępna jest dla posiadaczy aplikacji, rozwieje Twoje wątpliwości.

Bezpłatne konsultacje podatkowe z wykwalifikowaną kadrą będą przyjemniejsze i szybsze. Bez prowadzenia korespondencji za pomocą służbowego maila. Wszystko w Twoim telefonie, gdziekolwiek jesteś.

System integrujący Ciebie i biuro rachunkowe sprawi, że wystawianie faktur dla polskich, jak i zagranicznych klientów, stanie się przyjemniejszy. Kilka kliknięć w telefonie i wszystko gotowe.

Wszystkie dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze, dlatego nie musisz martwić się o to, że Twoje dane zostaną upublicznione. Aplikacja Taxon to narzędzie, które usprawni cały proces obiegu firmowej dokumentacji oraz zostanie doceniona przez Twoich klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here